Przejdź do sklepu

 

Sklep Outdoorzy od początku swojego powstania, czyli od roku 2008 stawia na najwyższą jakość oferowanych przez siebie produktów oraz na pełne zadowolenie klientów decydujących się na zakupy w sklepie. W ofercie firmy znajduje się tysiące produktów przeznaczonych dla miłośników turystyki oraz outdooru. Stawiamy na wysoką jakość obsługi klientów, którzy polecają nas swoim bliskim oraz znajomym dzielącym zamiłowanie do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Dzięki niezwykle szerokiej ofercie oraz atrakcyjnym cenom firma z miesiąca na miesiąc zwiększa swój zasięg, oraz stale zyskuje nowych zadowolonych z zakupów klientów. W ofercie mamy bardzo dużą ilość sprzętu turystycznego, odzieży oraz akcesoriów i dodatków dla osób zainteresowanych turystyką w różnym wydaniu. Produkty najlepszych producentów gwarantują, że zakupiony towar będzie bardzo dobrej jakości i posłuży Ci przez wiele lat bez konieczności wymiany na nowy.

Klienci decydujący się na zakup w naszym sklepie mogą liczyć na fachową pomoc oraz doradztwo w wyborze odpowiednich produktów. Gwarantujemy bardzo szybki czas dostawy (nawet do 24 godzin od zakupu) oraz profesjonalną obsługę każdego z zamówień. Częste promocje oraz darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 300 złotych sprawiają, że liczba naszych klientów stale się powiększa, tworząc ogromną społeczność, którą łączy nasz sklep oraz jego oferta. Nasz asortyment wysyłamy do 29 europejskich krajów. Stawiamy na proste warunki współpracy oraz zadowolenie naszych klientów. Dzięki niemu jest możliwy nasz stały rozwój oraz zwiększanie asortymentu naszego sklepu. Większość produktów dostępnych w sklepie internetowym mamy na magazynie. Przy każdym z nich widnieje odpowiednie oznaczenie, które mówi o czasie potrzebnym na wysyłkę danego przedmiotu.

Jeżeli jesteś miłośnikiem długich spacerów oraz turystyki, to nasz sklep stworzony jest właśnie dla Ciebie. Odwiedź go i ciesz się z ogromnego wyboru przydatnych w różnych sytuacjach akcesoriów i sprzętu turystycznego oraz niezwykle wysokiej jakości odzieży do outdooru. Zapraszamy na zakupy, a w przypadku pytań do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.