Przejdź do sklepu

 

Polska marka MyCenter należąca do spółki AGD Market działającej na naszym rynku od ponad 25 lat daje swoim klientom możliwość zakupu nowoczesnego sprzętu AGD oraz RTV po niezwykle korzystnych cenach. Dzięki wieloletniej współpracy z głównymi markami m.in. Amica, Samsung, Beko, LG, Bosh i Whirlpool sklepy MyCenter oferują bogatą ofertę najnowszych produktów, które zostają wyselekcjonowane specjalnie dla klientów marki.

Dzięki bogatej ofercie oraz stosunkowo niskim cenom MyCenter rozwija się bardzo dynamicznie i w obecnej chwili liczy ponad 280 salonów sprzedaży markowego sprzętu AGD, oraz RTV. Firma od wielu lat stawia na najwyższą jakość oferowanych przez siebie produktów przy zachowaniu niskiej ceny konkurencyjnej dla innych sklepów z branży. Fachowa obsługa oraz stała dostępność wielu modeli urządzeń elektronicznych sprawia, że sklepy MyCenter są jednymi z najczęściej wybieranych marketów RTV i AGD. Fachowa obsługa oraz atrakcyjne warunki sprawiają, że stale rosnąca liczba klientów wymaga na właścicielach stosowania coraz to lepszej polityki sprzedażowej.

Dzięki zbieraniu i przetwarzaniu opinii klientów na temat asortymentu oferta sklepów MyCenter jest dopasowywana do wymogów kupujących. W sklepie oferujemy produkty najwyższej jakości, które można kupić w atrakcyjnym systemie ratalnym. Nasi klienci mogą także skorzystać z możliwości przedłużenia gwarancji na oferowane przez nas produkty. Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do zróżnicowanych wymagań naszych klientów. Jako uzupełnianie sprzedaży bezpośredniej w salonach i sklepach oferujemy także sprzedaż online w naszym sklepie internetowym. Sprawdź go i zyskaj dostęp do ponad 15 tysięcy produktów.

Firma od samego początku stawia na zadowolenie klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej MyCenter.pl oraz do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy na zasadach franczyzowych. Zachęcamy do współpracy z nami oraz do zakupów w naszych sklepach.