Przejdź do strony głównej

 

HBO GO – internetowy serwis wideo

HBO GO to internetowy serwis wideo na życzenie. Oferuje on dostęp do ogromnej bazy produkcji HBO i najbardziej znanych wytwórni filmowych. Są to zarówno najnowsze, jak również najpopularniejsze seriale, filmy fabularne oraz dokumentalne, a także programy rozrywkowe i programy dla dzieci. Praktycznie każdego dnia pojawiają się tu nowe, premierowe produkcje HBO.
Przewaga HBO GO nad telewizją polega przede wszystkim na tym, że serwis oferuje dostęp do swoich zasobów z każdego urządzenia z dostępem do Internetu. Oznacza to, że będziesz w stanie obejrzeć swoje ulubione filmy i seriale, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta na smartfonie, tablecie, laptopie, komputerze stacjonarnym, telewizorze, konsoli, Apple TV lub Chromecast i możesz bez ograniczeń korzystać z ogromnej bazy serwisu.

Abonament w HBO GO – ile kosztuje?

Internetowe serwisy wideo stały się dzisiaj dla wielu ludzi doskonałą alternatywą dla abonamentu telewizyjnego. Są to bowiem platformy, na których można zobaczyć najlepsze filmy i seriale – często jeszcze przed premierą w TV. Stąd właśnie bierze się tak duże zainteresowanie HBO GO.
W Polsce serwis zyskał ogromną popularność tak naprawdę na przestrzeni ostatnich lat. Wynika to m.in. z korzystnej oferty cenowej. Opłata miesięczna wynosi jedynie 24,90 zł. Masz jednak szansę wypróbowania HBO GO przez siedem dni zupełnie za darmo. Co więcej, z subskrypcji możesz zrezygnować w każdej chwili. Nie obowiązuje Cię bowiem żadna umowa abonamentowa. Dodatkowym udogodnieniem wprowadzonym przez HBO GO jest możliwość korzystania z serwisu jednocześnie na dwóch urządzeniach. Warto również pamiętać, że na jednym koncie możesz mieć zarejestrowanych aż pięć urządzeń.
Konto na platformie możesz aktywować także w ramach oferty operatora telewizyjnego, internetowego lub komórkowego. Jeśli posiadasz taki dostęp, nie musisz już dodatkowo płacić za subskrypcję HBO GO. Wystarczy, że się zarejestrujesz i od razu możesz korzystać ze wszystkich zasobów serwisu.