Przejdź do sklepu

 

DaWanda.pl to innowacyjna platforma, gdzie każdy użytkownik może założyć swój własny „sklep” i sprzedawać różne produkty – ciuchy, rękodzieło, akcesoria, biżuterię i wiele innych. Są to unikalne produkty od twórców i projektantów, którzy chcą zaistnieć i pokazać swoją wizję danej rzeczy. Można tam znaleźć wiele inspirujących gadżetów, które swoją oryginalnością zaskoczą niejednego Klienta. Są to produkty autorskie, zadbane w każdym szczególe. W szerokim asortymencie można znaleźć m.in. produkty dla najmłodszych, a także damskie oraz męskie kolekcje. Próżno szukać tych artykułów w sieciowych sklepach, ponieważ są oryginalne i niepowtarzalne. Nieszablonowość to słowo podsumowujące wszystkie zgromadzone produkty na DaWanda.pl.

W DaWanda.pl można znaleźć odzież: sukienki, ręcznie wykonane torebki, koszulki z nieszablonowymi grafikami. Bogaty asortyment biżuterii to prawdziwe perełki, które sprawdzą się na najbardziej wyszukanych przyjęciach i zachwycą osoby na nim obecne. Z pewnością można liczyć, że nikt więcej nie pojawi się w takim stroju, nie będzie miał tak rzadko spotykanej kopertówki i nie pochwali się tak oryginalną biżuterią. Na platformie tej znajdują się również pomysłowe i twórcze zabawki dla dzieci, dbające o ich rozwój i pobudzające wyobraźnię. Maluchy zaopatrzą się także w ciekawe ubranka z najwyższej jakości materiałów, nie drażniące delikatnej skóry dziecka.

DaWanda.pl oferuje takie kategorie sprzedażowe jak: Moda, Akcesoria, torby, Biżuteria, Mężczyzna, Niemowlęta, Dzieci, Dom, Vintage, Imprezy i Promocje, a w każdej z nich kolejnych kilkanaście podkategorii dla jeszcze łatwiejszego wyszukania interesującego produktu. Użytkownicy z całego świata wymieniają się swoimi kreatywnymi pomysłami i mogą sprzedawać interesujące produkty, nierzadko robione ręcznie, idealnie doprecyzowane.